„Riterių“ košmaras tęsiasi – „Sūduva“ išplėšė dramatišką pergalę

18 rungtynių iš eilės – tiek laiko Lietuvos futbolo čempionate negali laimėti Vilniaus „Riteriai“.

Ambicijų sezono pradžioje nestokojęs klubas, pakeitęs jau tris trenerius, penktadienio vakarą patyrė dar vieną skaudžią nesėkmę.

Įvarčiu per teisėjo pridėtą laiką dramatišką pergalę sostinėje, LFF stadione, išplėšė Marijampolės „Sūduva“ – 2:1 (1:0).

Svečiai į priekį veržėsi jau 8 minutę, kai latvis Aivaras Emsis realizavo 11 metrų baudinį.

Lukas Balandis / BNS nuotr./Marijampolės „Sūduva“

„Riteriai“ pirmavo pagal smūgius į vartus 10:3 ir baigiantis susitikimui rezultatą išlygino. 84 minutę tai padarė Nikola Popovičius.

Vis dėlto lemiamą žodį tarė nuo suolo pakilęs ukrainietis Artemas Kovbasa. „Sūduvos“ legionierius pasiuntė kamuolį į vartus 90+3 minutę, nokautuodamas varžovus.

„Riteriai“ susitikimą dar užbaigė ir vienu žaidėju mažiau. 90+5 min. raudoną kortelę prieš save išvydo minėtas N.Popovičius.

Paskutinę vietą A lygoje užimantys ir išskristi į žemesnį divizioną rizikuojantys „Riteriai“ (15 tšk.) nuo priešpaskutinio laiptelio atsilieka 8 taškais (jei Telšių „Džiugui“ bus įskaitytas techninis pralaimėjimas vietoje pergalės prieš „Šiaulius“, tuomet ši praraja susitrauks iki 5 taškų).

Tuo metu „Sūduva“ (28 tšk.) po trečios iš eilės pergalės A lygoje šoktelėjo į 6-ąją poziciją.