Robertas Lewandowskis garantavo galingą „Bayern“ pergalę

Robertas Lewandowskis pelnė dar du įvarčius ir padėjo Miuncheno „Bayern“ namie 4:0 nugalėti Berlyno „Union“ bei išauginti 7 taškų persvarą iki artimiausio konkurento Bundeslygoje.

Robertas Lewandowskis jau yra pelnęs 31 įvartį šiame Bundeslygos čempionate.

Tai penktasis sezonas, kai Lenkijos puolėjas pelnė 30 ar daugiau įvarčių Vokietijos lygoje, o tokiu pasiekimu jis susilygino su legendiniu Gerdu Mulleriu.

Šeštadienį R.Lewandowskis realizavo 11 metrų baudinį per teisėjo pridėtą laiką pirmajame kėlinyje, padidinęs „Bayern“ pranašumą iki 3:0, o antrajame kėlinyje 33 metų lenkas įmušė ir ketvirtąjį bavarų įvartį.

Pirmuosius du pelnė Kingsley Comanas ir Tanguy Nianzou.

Po tokio įtikinamo pasirodymo Juliano Nagelsmanno treniruojama komanda dar labiau sutvirtino galimybes iškovoti rekordinį 10-ąjį iš eilės Bundeslygos čempionų titulą.

Antrąją vietą užimanti Dortmundo „Borussia“ gali sumažinti skirtumą iki keturių taškų, jei sekmadienį laimės Kelne.