Robertas Lewandowskis pelnė 60-ąjį įvartį šiemet, „Bayern“ sutramdė išsišokėlius

​​​​​​​Robertas Lewandowskis įvarčiu prisidėjo prie Miuncheno „Bayern“ pergalės Vokietijos futbolo lygoje šeštadienį.

Lenkijos futbolininkas pelnė 60-ąjį įvartį šiais metais, kai 76 minutę pakeitė Leroy Sane smūgiuoto kamuolio kryptį.

R.Lewandowskio įvartis padėjo „Bayern“ 2:1 nugalėti „Freiburg“ klubą, kuris šį sezoną Bundeslygoje dar nebuvo pralaimėjęs.

Iš 60 įvarčių šiais metais R.Lewandowskis 51 pelnė Miuncheno komandai, o dar 9 – Lenkijos rinktinei. Gegužę jis pagerino Bundeslygos rekordą, per sezoną pelnęs 41 įvartį.

Šeštadienį Leonas Goretzka buvo išvedęs „Bayern“ į priekį 30 minutę, o antrajame galėjo įmušti dar porą, bet kartą pataikė į virpstą, o kitąsyk – į vartų skersinį.

„Freiburg“ gretose per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjęs Janikas Habereris užkūrė nervingą pabaigą prie „Bayern“ vartų, į kuriuos per pastarąsias ketverias rungtynes krito 10 įvarčių.

Per 11 rungtynių 28 taškus surinkę bavarai pirmauja Bundeslygoje, o R.Lewandowskis su 13 įvarčių yra lyderis rezultatyviausių žaidėjų sąraše.