Roberto Lewandowskio trys įvarčiai užkėlė „Barcelona“ į Ispanijos lygos viršūnę

Robertas Lewandowskis per pirmą kėlinį įmušė tris įvarčius, kuriais nukalė „Barcelona“ komandai pergalę Ispanijos lygos rungtynėse sekmadienį.

Madrido „Real“ pergalė prieš „Villarreal“ šeštadienį buvo padėjusi Karališkajam klubui susilyginti taškais su Barselonos komanda „La Liga“ lentelėje.

Tačiau sekmadienį Hansi Flicko treniruojama „Barca“ išvykoje 3:0 įveikė „Alaves“ ir susigrąžino trijų taškų persvarą Ispanijos čempionato viršūnėje.

Kad taip nutiktų pasirūpino Robertas Lewandowskis.

36 metų lenkas įmušė visus tris įvarčius, o dabar yra pelnęs 12 įvarčių per 11 rungtynių šio sezono varžybose.

„Gavau gerų perdavimų, o tada man lengviau įmušti, – DAZN sakė R.Lewandowskis. – Mes žaidėme gerai nuo pirmos minutės, norėjome atakuoti ir pelnyti įvarčius. O antrajame kėlinyje labiau kontroliavome eigą.

Turime labai gerus žaidėjus. Manau, kad galime žaisti geriau, bet dar galime pagerinti tuos dalykus, kurių mums trūksta.“