Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Roma“ paskutinę minutę išgelbėjo klubo legendos įvartis

Vyriausiojo trenerio Luciano Spalletti šį sezoną beveik visiškai pamirštas „Roma“ simbolis Fracesco Totti išgelbėjo klubą nuo netikėto pralaimėjimo „Serie A“.
Francesco Totti
Francesco Totti / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečioje turnyro lentelės vietoje žengiantis „Roma“ klubas turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau tik lygiosiomis 3:3 baigė 33-ojo turo rungtynes su Bergamo „Atalanta“.

Lucaso Digne ir Radja Nainggolanno įvarčiai atitinkamai 23 ir 27 minutę žadėjo sostinės futbolininkams lengvą pasivaikščiojimą, tačiau šeimininkai sugebėjo atsigauti.

Jau 33-ąją min. Marco D'Alessandro rezultatą sušvelnino, o Marco Borriello po keturių minučių atstatė lygybę.

51-ąją min. po įsismaginusio M.Borriello įvarčio „Atalanta“ išsiveržė į priekį 3:2, o futbolininkas turėjo dar bent dvi labai geras progas įmušti. Porą kartų iš idealių situacijų pro šalį šovė ir „Roma“ bosnis Edinas Džeko.

Vis dėlto 78-ąją minutę į aikštę žengęs „Roma“ klubo simbolis F.Totti išgelbėjo savo komandą. Tik septintose šio sezono „Serie A“ rungtynėse žaidęs puolėjas 85 min. išlygino rezultatą.

Su 65 taškais „Roma“ liko trečioje vietoje, tačiau tik 4 lenkia juos besivejančius Milano „Inter“ futbolininkus.