„Roma“ pelnė tik tašką, bet pratęsė įspūdingą nepralaimėtų rungtynių Bolonijoje seriją

Italijos „Serie A“ lygoje pergalės neiškovojo trečioje vietoje žengianti „Roma“ vienuolikė, išvykoje su „Bologna“ sužaidusi 1:1.
„Bologna“ – „Roma“
„Bologna“ – „Roma“ / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai pirmavo po 18-ą minutę Ericko Pulgaro pelnyto įvarčio, tačiau Edinas Džeko 76-ą minutę rezultatą išlygino.

„Roma“ sąskaitoje 60 taškų, „Bologna“ su 35 taškais užima 11-ą vietą.

„Bologna“ nutraukė trijų pralaimėjimų „Roma“ ekipai seriją, tačiau ši sostinės komanda Bolonijos futbolininkams ir toliau išlieka neįveikiama nuo 2012 metų. „Bologna“ vienuolikei – tai devynių nelaimėtų tarpusavio rungtynių serija.

Įdomu tai, kad savo aikštėje „Bologna“ Romos futbolininkų nėra įveikusi nuo 2004 m. rugsėjo (4 lygiosios, 5 pralaimėjimai).