Romoje – Z.Ibrahimovičiaus įvartis ir pratęsta „AC Milan“ pergalių serija

Centrinėse Italijos „Serie A“ pirmenybių 11-ojo turo rungtynėse Zlatano Ibrahimovičiaus vedama „AC Milan“ ekipa svečiuose 2:1 susitvarkė su „AS Roma“ vienuolike.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Į penktą dešimtį šį mėnesį įžengęs Z.Ibrahimovičius svariai prisidėjo prie svečių pergalės Romoje.

Būtent švedas 26-ąją minutę pelnė pirmą rungtynių įvartį, kuris išvedė „AC Milan“ į priekį.

Zlatanui buvo pavykę pasižymėti ir antrą kartą jau antrajame kėlinyje, tačiau puolėjo tikslo smūgis po VAR peržiūros buvo neįskaitytas.

Milano klubui savo pranašumą padvigubinti visgi pavyko – 56-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Franckas Kessie.

66-ąją minutę svečiai dėl antrosios geltonos kortelės prarado Theo Hernandezą, tačiau pranašumu aikštėje Romos futbolininkai pasinaudojo jau tik per pridėtą teisėjo laiką, kuomet rezultatą sušvelnino Stephanas El Shaarawy.

Stefano Pioli kariaunai vietiniame fronte tai buvo jau septintoji pergalė paeiliui.

Su 31 tašku „AC Milan“ 1-2 vietas Italijoje dalijasi su „Napoli“, kuris šiandien 1:0 įveikė „Salemitana“.

„AS Roma“ savo sąskaitoje turi 19 taškų ir užima penktą poziciją.