Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Ronaldo valdomas „Valladolid“ gelbėja sezoną – nukovė „Barcelona“ klubą

Legendinio Brazilijos futbolininko Ronaldo valdomas „Valladolid“ klubas šventė gyvybiškai svarbią pergalę išlikimo kovoje aukščiausioje Ispanijos lygoje.

18 vietoje, krentančioje į žemesnį divizioną, iki tols žengęs „Valladolid“ vėlų pirmadienio vakarą namuose 3:1 (2:0) įveikė pačią „Barcelona“ ekipą.

Katalonai jau yra užsitikrinę ir atšventę Ispanijos čempionų titulą, tad Xavi į aikštę metė kiek eksperimentinę sudėtį, kuri pirmą įvartį praleido jau 2 minutę – kamuolį į savo vartus nukreipė Andreasas Christensenas.

„Valladolid“ ir toliau demonstravo didesnį norą, tad 22 min. šeimininkai pirmavo jau 2:0 – Cyle‘as Larinas realizavo 11 metrų baudinį.

„Scanpix“/AP nuotr./„Valladolid“ emocijos

Galiausiai šeimininkai ėmė triuškinti tituluotus svečius, kai Gonzalo Plata pelnė įvartį 73 minutę, o švieslentėje įsižiebė rezultatas 3:0.

Garbės įvartį „Barcelona“ ekipai susitikimo pabaigoje pelnė tik Robertas Lewandowskis (84 min.).

Po šios pergalės „Valladolid“ su 38 taškais pakilo į 17 vietą ir jei sezonas baigtųsi dabar – nebekristų į žemesnį divizioną.

„Barcelona“ su 85 taškais yra užsitikrinusi 1 vietą. Iki „La Liga“ sezono pabaigos lieka 2 turai.