Rungtynių pabaigoje įvarčių salvę paleidę „Riteriai“ palaužė „Džiugą“

„Optibet A lygoje“ sekmadienį sužaistos vienerios rungtynės. Vilniaus „Riteriai“ mačo pabaigoje prapliupo įvarčiais ir įveikė namuose žaidusį Telšių „Džiugą“ rezultatu 4:1.
A lyga: Vilniaus „Žalgiris“ - Vilniaus „Riteriai“
Valdemar Borovskij / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

38-ą minutę po Valdemaro Borovskio perdavimo kamuolį susistabdęs Lucas Diasas taikliai mušė antru lietimu, išvesdamas svečius į priekį.

„Džiugui“ rezultatą pavyko išlyginti 69-ą minutę, kai po perdavimo iš dešiniojo krašto Edgaras Žarskis nukreipė kamuolį į vartus.

82-ą minutę dar vieną V. Borovskio perdavimą įvarčiu pavertė Rokas Filipavičius. 92-ą minutę kontratakos metu Artūras Dolžnikovas surado R.Filipavičių, kuris įmušė antrą savo įvartį.

95-ą minutę dvikovą tolimu ir tiksliu smūgiu užbaigė Tomas Dombrauskis.

„Riteriams“ tai antros išvykos rungtynės iš eilės, kuriose pelnė keturis įvarčius. Prieš tai keturiskart pasižymėjo Gargžduose.

Aštuonis įvarčius per paeiliui dvejas išvykos rungtynes „Riteriai“ paskutinį kartą buvo pelnę 2018 metais.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant