Ryškiai švietęs K.Mbappe nukalė PSG ekipai Prancūzijos taurę

„Paris Saint Germain“ klubas antrus metus iš eilės iškovojo Prancūzijos taurę. Trečiadienį vykusiame finale Mauricio Pochettino auklėtiniai 2:0 pranoko „Monaco“ ekipą.
Kylianas Mbappe
Kylianas Mbappe / Imago / Scanpix nuotr.

Mauro Icardi 19-ąją minutę tiksliai uždarė Kyliano Mbappe perdavimą ir išvedė PSG ekipą į priekį. 81-ąją minutę jau pats L.Mbappe perkėlė kamuolį per vartininką ir įtvirtino pergalę.

Tai buvo rekordinis, jau 14-asis, PSG triumfas šiame turnyre.

Paryžiaus ir Monako komandos finale susitiko trečią kartą. 2010-aisiais lemiamą akistatą 1:0 laimėjo sostinės atstovai, 1985-aisiais tokiu pačiu rezultatu – kunigaikštystės atstovai.

Įdomu tai, kad „Monaco“ šį sezoną Prancūzijos čempionate PSG ekipą įveikė net du sykius.

Prieš sekmadienį vykstantį paskutinį „Ligue 1“ turą PSG tašku atsilieka nuo pirmaujančio „Lille“, o „Monaco“ turi dar dviem taškais mažiau ir yra trečias.