Sėkmingas „Chelsea“ sugrįžimas: nutraukė juodą seriją

Londono „Chelsea“ sėkmingai startavo po pertraukos atnaujintoje Anglijos „Premier“ lygoje. Antradienį vykusiose 17-ojo turo rungtynėse „aristokratai“ 2:0 namuose pranoko „Bournemouth“ klubą.
Raheemas Sterlingas
Raheemas Sterlingas / Imago / Scanpix nuotr.

16-ąją minutę pasižymėjo Kai Havertzas, o po aštuonių minučių Masonas Mountas persvarą įtvirtino.

Galima priminti, jog „Chelsea“ prieš pasaulio čempionatą buvo pralaimėjusi net tris „Premier“ lygos mačus iš eilės, o be pergalės buvo net penkis susitikimus.

Po pergalės „Chelsea“ žengia aštuntas, o Burnmuto komanda užima keturioliktą vietą.