Sensacija Vokietijoje: „Bayern“ antrą sezono pusę pradėjo pralaimėjimu

Sensacina penktadienio vakarą prasidėjo Vokietijos „Bundesliga“ sezono antroji pusė. 18-ojo turo pirmajame mače koronoviruso išguldytas lyderis ir čempionas Miuncheno „Bayern“ 1:2 namuose krito prieš Menchengladbacho „Borussia“.
Thomasas Mulleris
Thomasas Mulleris / „Scanpix“ nuotr.

Galima tik prisiminti, kad Menchengladbacho futbolininkai „Bayern“ įveikia antrą kartą šį sezoną. Prieš tai jie net 5:0 eliminavo Miuncheno komandą iš Vokietijos taurės varžybų.

18-ąją minutę po Thomaso Mullerio perdavimo šeimininkus į priekį išvedė Robertas Lewandowskis, tačiau dar iki pertraukos svečiai ne tik išlygino rezultatą, bet ir įgijo pranašumą.

27-ąją minutę pasižymėjo Florianas Neuhausas, o po keturių minučių – Stefanas Laineris.

Po pertraukos šeimininkai buvo užgulę varžovų vartus ir turėjo ne vieną gerą progą pasižymėti, tačiau išplėšti bent taško nepavyko.

Tai buvo tik trečias bavarų pralaimėjimas šį sezoną ir antrasis namuose.

Antroje vietoje esančią Dortmundo „Borussia“ čempionai lenkia devyniais taškais, tiesa oponentai yra sužaidę maču mažiau.

Menchengladbacho komanda pergalę iškovojo po penkių nelaimėtų dvikovų ir yra vienuolikta.