Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Septynių įvarčių trilerį prieš nykštukus laimėjęs „Arsenal“ didina atotrūkį

Anglijos „Premier“ lygoje antradienio vakarą susidūrė du skirtingo kalibro varžovai, tačiau sirgaliai netikėtai išvydo įspūdingą septynių įvarčių trilerį su dramatiška pabaiga.

Permainingame susitikime Londono „Arsenal“ išvykoje 4:3 palaužė turnyro debiutantą „Luton“ klubą.

„Kanonieriai“ pirmavo po 20-ą minutę pelnyto Gabrielio Martinelli įvarčio, bet jau po penkių minučių „status quo“ atstatė Gabrielis Osho.

Dar vienas pirmųjų įvarčių bendravardis Gabrielis Jesusas antrą sykį išvedė „Arsenal“ į priekį, pasiekdamas įvartį „į rūbinę“ 45-ąją minutę.

Bet vos prasidėjus antrajam kėliniui, 49-ąją minutę, rezultatas vėl buvo lygus – pasižymėjo Elijah Adebayo.

Nedidukas „Kenilworth Road“ stadionas, kuriame antradienio vakarą susispraudė 11,5 tūkst. sirgalių, sprogo nuo garso 57-ąją minutę, kai Rossas Barkley išvedė „Luton“ į priekį, bet neilgam – 60-ąją minutę rezultatą išlygino Kai Havertzas.

Atrodė, kad rungtynės pasibaigs netikėtomis lygiosiomis, bet septintą pridėto laiko minutę įvartį galva pasiekė ir dramatišką „Arsenal“ pergalę išplėšė Declanas Rice'as.

Laimėjusi Londono ekipa su 36 taškais įgijo jau 5 taškų pranašumą prieš artimiausią persekiotoją „Liverpool“ klubą ir 6 taškų persvarą prieš titulą ginantį „Manchester City“. „Luton“ su 9 taškais lieka 17-as.