Septynių įvarčių trileryje – „Liverpool“ pergalė prieš „Tottenham“

Anglijos „Premier“ lygoje įspūdingas rungtynes sužaidė „Liverpool“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ klubai. „Raudonieji“ iššvaistė trijų įvarčių persvarą, bet namuose 4:3 palaužė svečius iš sostinės.
Jurgenas Kloppas
Jurgenas Kloppas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Jurgeno Kloppo treniruojamas Liverpulio klubas smogė oponentams jau pirmosiomis minutėmis.

Curtisas Jonesas išvedė „Liverpool“ į priekį 3-ąją minutę, Luisas Diazas padvigubino skirtumą 5-ąją minutę, o 15-ąją minutę šeimininkai pirmavo jau 3:0, nes įvartį nuo 11 m žymos įmušė Mohamedas Salahas.

Bet „Tottenham“ nesudėjo ginklų. Harry Kane'as dar pirmajame kėlinyje (39 min.) sušvelnino santykį, o antrajame svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą.

Įvarčius pelnė Son Heung-minas (77 min.) ir Richarlisonas (90+3 min.).

Vis dėlto užgimusias viltis parsivežti tašką sužlugdė Diogo Jota, pasižymėjęs ketvirtą pridėto laiko minutę ir išplėšęs „Liverpool“ itin dramatišką pergalę.

56 taškus surinkęs Liverpulio klubas aplenkė „Tottenham“, kuris turi 54 taškus, ir pakilo į penktąją vietą.