Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 09 11

Serbijos bizono pamoka: pažymiai Lietuvos rinktinės žaidėjams ir treneriui

Sugrįžimas į realybę. Dariaus ir Girėno stadiono teritoriją iki šiol sėkmingai saugoję lietuviai buvo bejėgiai prieš serbišką bizoną. Aleksandaras Mitrovičius negailestingai sutrypė Kauno stadiono aikštę, įmušdamas tris įvarčius į mūsų rinktinės vartus ir nukaldamas serbams pergalę 3:1. 15min tradiciškai pažymiais vertina „Euro 2024“ atrankos mače žaidusius lietuvius bei trenerio Edgaro Jankausko štabo darbą.
Edgaras Jankauskas ir jo auklėtiniai
Edgaras Jankauskas ir jo auklėtiniai / Elvio Žaldario/LFF nuotr.

Edvinas Gertmonas – 5,5

Elvio Žaldario/LFF nuotr. /Edvinas Gertmonas

Kėlinio viduryje prisėdo baudos aikštelėje susiėmęs už sumuštos kojos ir rungtynes pratęsė tik įsikišus medikų komandai. Po mačo paaiškėjo, kad tai buvo labiau taktinis lietuvių sprendimas, norint persigrupuoti ir nepaleisti iš rankų skaudžiai slystančių rungtynių. Netrukus po šio epizodo ištaisė šiurkščią Gvido Gineičio klaidą, kai šis nesėkmingai atmetinėjo kamuolį galva. Aleksandaras Mitrovičius buvo vietoje, tačiau jo smūgį vartininkas iš artimo atstumo sugėrė.

Edvinas kojomis žaidžia solidžiai, tačiau šį kartą tikslumo trūko, nes ir pasiruošti smūgiams, varžovams naudojant aukštą ir agresyvų spaudimą, nebuvo paprasta.

Dėl praleistų įvarčių vartų sargą kaltinti būtų sudėtinga – smūgiai atlikti pernelyg iš artimo atstumo.

Markas Beneta – 5

Elvio Žaldario/LFF nuotr. /Markas Beneta

Rungtynių su Juodkalnija dėl smulkios traumos nebaigęs „Panevėžio“ krašto gynėjas pradėjo rungtynes starto sudėtyje. Mačo pradžioje avantiūristiškas mėginimas suklaidinti varžovą prie šoninės linijos baigėsi prarastu kamuoliu, žaibišku serbų išpuoliu ir galiausiai tik laimingu atsitiktinumu, kai Aleksandaras Mitrovičius situacijos tinkamai neįvertino.