Serbų gėda: tuščiame stadione pripiešė „Z“ raidžių ir pralaimėjo Vengrijai

Dėl chuliganiško ir rasistinio sirgalių elgesio nubausta Serbija sukėlė dar vieną skandalą.
Z raidės stadione
Z raidės stadione / „Scanpix“/AP nuotr.

Tuščiame stadione Europos čempionato atrankos rungtynes su Vengrija žaidę serbai dalį kėdžių „išpuošė“ Z raidėmis.

Jos aiškiai buvo matomos ir transliacijos metu, ir nuotraukose.

„Scanpix“/AP nuotr./Z raidės stadione

Tiesa, toks „palaikymas“ tribūnose šeimininkams nepadėjo. Serbai 1:2 (1:2) pralaimėjo vengrams, nors ir veržėsi į priekį pirmi.

Aktyviai atakavusiems serbams šyptelėjo sėkmė 10 minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Attila Szalai.

Tačiau per likusį laiką įvarčius mušė tik svečiai. Barnabas Varga (34 min.) ir Willi Orbanas (36 min.) pasižymėjo dukart per dvi minutes, o vengrai apvertė rungtynes aukštyn kojomis.

„Scanpix“/AP nuotr./Vengrų džiaugsmas Serbijoje

Po šios pergalės vengrai (10 tšk.) tapo vienvaldžiais G grupės lyderiais.

Jie lenkia serbus (7 tšk.) ir juodkalniečius (5 tšk.). Lietuviai (2 tšk.) pakilo į 4 vietą, dėl daugiau įmuštų įvarčių pirmaujantys prieš bulgarus (2 tšk.).

Sekmadienį Serbijos rinktinė atvyks į Lietuvą – Dariaus ir Girėno stadione Kaune susitiks su Edgaro Jankausko treniruojama Lietuvos nacionaline komanda, ketvirtadienį išplėšusia dramatiškas lygiąsias su Juodkalnijos futbolininkais.

Tiesioginius kelialapius į kitąmet vyksiantį Europos čempionatą pelnys dvi geriausios grupės komandos.