Sergio Aguero išgelbėjo „Manchester City“ nuo prarastų taškų

„Burnley“ po 14 minutę pelnyto Deano Marney įvarčio pirmavo prieš „Manchester City“ ekipą, tačiau Sergio Aguero galiausiai atnešė Pepo Guardiolos auklėtiniams devintą pergalę Anglijos „Premier“ lygos turnyre.
 Sergio Aguero
Sergio Aguero / „Scanpix“ nuotr.

„Manchester City“ išvykos rungtynes laimėjo 2:1. S.Aguero rezultatą išlygino 37, o persvėrė – 60 minutę.

„City“ su 30 taškų bent laikinai grįžo į turnyrinės lentelės viršūnę, tačiau miestiečius šiame ture vėl gali aplenkti „Chelsea“ (28 taškai) ir „Liverpool“ (27).

S.Aguero 2016 metais „Premier“ lygoje pasižymėjo jau 27 įvarčiais – aštuoniais daugiau nei bet kuris kitas žaidėjas.

Per pastarąsias 34-erias rungtynes „Premier“ lygoje argentinietis įmušė 33 įvarčius. Jis jau yra įmušęs 29-nioms iš 30-ties „Premier“ lygos komandų, su kuriomis teko žaisti.