Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Serie A“: „Fiorentina“ pergalė prieš „Inter“ ir raudonų kortelių lietus

Paskutinėse sekmadienio „Serie A“ lygos rungtynėse svarbią pergalę iškovojo „Fiorentina“. Paskutinę minutę pergalę išplėšę Florencijos futbolininkai 2:1 įveikė Milano „Inter“ ekipą.
„Fiorentina“ futbolininkai
„Fiorentina“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Nors nuo pat rungtynių pradžios Paulo Sousa’os auklėtinių pranašumas atrodė akivaizdus, pirmąjį įvartį pelnė Milano „Inter“ klubas. 26-ą minutę po rezultatyvaus Rodrigo Palacio perdavimo kamuolį į viršutinį vartų kampą nukreipė Marcelo Brozovičius.

„Fiorentina“ ekipai rezultatą išlyginti pavyko 60-ą minutę. Tąsyk galva pasižymėjo Borja Valero.

Lemtingomis tapo paskutinės dvikovos akimirkos. Per 13 minučių arbitras buvo priverstas parodyti net tris raudonas korteles, o pergalingą įvartį pirmą teisėjo pridėtą minutę „Fiorentina“ klubui pelnė 22-ejų senegalietis Khouma Babacaras.

„Inter“ ekipą įveikusi „Fiorentina“ „Serie A“ lygos turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į trečią vietą.