„Serie A“ lyderis dramatiškai pametė taškus, Milano klubai priartėjo

Italijos „Serie A“ pirmenybėse trečiadienį įvyko keturi mačai. Čempionato lyderis „Napoli“ dramatiškai pametė taškus, o artimiausi persekiotojai iš Milano šventė pergales.

Pirmaujantis „Napoli“ klubas 2:2 svečiuose sužaidė su „Sassuolo“ ekipa.

51-ąją minutę pasižymėjo Fabianas Ruizas, o 60-ąją Driesas Mertensas persvarą įtvirtino ir atrodė, kad Luciano Spalletti vyrai iškovos pergalę.

Visgi 72-ąją minutę puikią formą pastaruoju demonstruojantis Gianluca Scamacca atgaivino šeimininkams viltį. Ji išsipirldė 89-ąją minutę, kai Gian Marco Ferrari pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą.

Tačiau ir tai nebuvo pabaiga. Įtūžęs L.Spalletti buvo išvarytas iš aikštės, o jau trečią minutę šeimininkai įmušė ir trečią kartą, bet po VAR peržiūros įvartis buvo atšauktas.

Tašku nuo Neapolio futbolininkų atsilieka „Milan“ ekipa, kuri nutraukė dviejų pralaimėjimu atkarpą ir 3:0 svečiuose pranoko „Genoa“ ekipą.

Įdomu tai, kad Genujos futbolininkus treniruoja buvusi „Milan“ legenda Andrejus Ševčenka.

10-ąją minutę Milano ekipą į priekį išvedė Zlatanas Ibrahimovičius, o vėliau du įvarčius įmušė brazilas Junioras Messias (45 ir 61 min.).

Kita Milano komanda „Inter“ Roberto Gagliardini ir Lautaro Martinezo įvarčių dėka namuose 2:0 pranoko „Spezia“ futbolininkus.

Likusiame mače Jose Mourinho treniruojama „Roma“ 0:1 svečiuose pralaimėjo „Bologna“ ekipai.