„Serie A“: Milano „Inter“ pakilo į antrąją vietą

Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse Milano „Inter“ 2:1 nugalėjo „Verona“ ir pakilo į antrąją vietą.
Borja Valero
Borja Valero / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Milano klubui pirmąjį įvartį 36-ąją minutę Iglesias Borja Valero.

59-ąją minutę rezultatą 11 metrų baudiniu išlygino Giampaolo Pazzini. 67-ąją minutę „Inter“ pergalę garantavo Ivano Perisičiaus įvartis.

„Inter“ šventė devintąją pergalę ir su 29 taškais pakilo į antrąją vietą čempionate.

Trečiąją ir ketvirtąją vietas dalijasi vienu tašku mažiau turintys Turino „Juventus“ ir Romos „Lazio“ klubai.

Vienvaldis Italijos čempionato lyderis yra pralaimėjimo dar nepatyręs „Napoli“, kuris turi 31 tašką.