„Serie A“: pergalę šventęs Turino „Juventus“ – visai arti titulo

Italijos futbolo lygoje „Serie A“ Turino „Juventus“ 3:1 nugalėjo Bolonijos ekipą.
Turino „Juventus“ futbolininkai
Turino „Juventus“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Bolonijos ekipa išsiveržė į priekį, kai 27 minutę 11 metrų baudinį realizavo Simone Verdi.

52-ąją minutę į savus vartus įsimušė ir rezultatą išlygino Sebastianas De Maio.

64-ąją minutę Turino klubą į priekį išvedė Sami Khedira, o pergalę įtvirtino Paulo Dybala.

Turino „Juventus“ su 91 tašku yra Italijos čempionato lyderis. Jeigu sekmadienį „Napoli“ patirs pralaimėjimą, „Juventus“ užsitikrins čempionų titulą.

Kitose rungtynėse „AC Milan“ 4:1 sutriuškino „Verona“ ekipą, kuri paliks „Serie A“ lygą.

Milano klubas pakilo į šeštąją vietą, kuri garantuoja vietą Europos lygos atrankoje.