2018 12 29 /23:25

„Serie A“: pirmą ratą „Juventus“ baigė C.Ronaldo dubliu ir pergale

Sekmadienio popietę prasidėjo Italijos „Serie A“ 19-asis turas. Pirmajame mače titulą ginantis Turino „Juventus“ 2:1 namuose įveikė Genujos „Sampdoria“ ekipą.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jau 2-ąją dvikovos minutę Cristiano Ronaldo klastingu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

Visgi Turino ekipos sirgalių džiaugsmas truko tik pusvalandį. 33-ąją minutę į „Juventus“ vartus buvo skirtas baudinys, kurį užtikrintai realizavo „Sampdoria“ kapitonas Fabio Quagliarella.

Veteranas sugebėjo įmušti jau devintose „Serie A“ rungtynėse iš eilės.

65-ąją minutę jau į svečių vartus buvo skirtas abejotinas baudinys ir C.Ronaldo smūgiuodamas nesuklydo.

Portugalui tai buvo jau 14-asis įvartis čempionate. Iki šiol Italijos pirmenybėse per vieną sezoną pasižymėti tiek kartų nebuvo pavykę nė vienam jo tautiečiui.

Tačiau ir tai nebuvo pabaiga. Prasidėjus papildomam laikui po keitimo aikštėje pasirodęs Riccardo Saponara paleido fantastišką bombą į viršutinį „Juventus“ vartų kampą, tačiau teisėjas, pasitelkęs VAR, įvarčio neįskaitė, užfiksavęs nuošalę.

„Juventus“ pirmą ratą užbaigė su 53 taškais ir turi 9 taškų pranašumą prieš „Napoli“, kuris šeštadienį 3:2 namuose pranoko „Bologna“.