„Serie A“ pirmenybių lyderiai tarpusavio susitikime pasidalijo po tašką

Šeštadienio vakarą Neapolyje įvyko centrinės Italijos „Serie A“ pirmenybių 26-ojo turo rungtynės, kuriose vietos „Napoli“ futbolininkai rezultatu 1:1 sužaidė su Milano „Inter“.
„Napoli“ – „Inter“
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 7-ąją minutę, kuomet 11 metrų baudinį realizavo Lorenzo Insigne.

Svečiams iš Milano rezultatą pavyko išlyginti iš karto po pertraukos – 47-ąją minutę pasižymėjo Edinas Džeko.

Puikiai suprasdamos rungtynių svarbą abi ekipos rungtynių pabaigoje įvykių neforsavo ir galiausiai pasidalijo po tašką.

54 taškus savo taupyklėje turintis Milano „Inter“ išlieka pirmenybių lyderiu, o tašku mažiau turintis „Napoli“ rikiuojasi antras.

Lygiosiomis pasibaigusios peštynės Neapolyje turėtų labai patikti „AC Milan“ kariaunai, kuri su 52 taškais yra trečia ir jau sekmadienį galės palypėti į turnyrinės lentelės viršūnę.