Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Šiaurės Londono derbyje – „Tottenham“ dueto spindesys ir įtikinama pergalė

Visuomet intriguojantis Šiaurės Londono derbis 11-ajame Anglijos „Premier“ lygos ture užsitarnavo centrinės turo dvikovos vardą. Nuostabią bangą pastaruoju metu pagavę Jose Mourinho auklėtiniai namuose užtikrintai 2:0 sudorojo „Arsenal“ ir pakilo į pirmą turnyrinės lentelės poziciją.
Harry Kane'as ir Son-Heung Minas
Harry Kane'as ir Son-Heung Minas / „Scanpix“ nuotr.

Pergalės receptu ir vėl tapo šiame sezone jau klasikiniu tapęs Harry Kane'o ir Son-Heung Mino duetas.

13 min. korėjietis po H.Kane'o perdavimo išvedė šeimininkus į priekį, o per pridėtą teisėjo laiką pirmajame kėlinyje šis duetas suveikė dar kartą, tačiau šįsyk atakos smaigalyje jau atsidūrė Anglijos rinktinės puolėjas.

Son-Heung Minas su 10 tikslių smūgių rezultatyviausiųjų sąraše rikiuojasi antras, o tiek pat rezultatyvių perdavimų atlikęs H.Kane'as yra ryškus lyderis.

Po pertraukos drausmingai gynyboje atstovėję „Spursai“ laimėjo 5 kartą per pastaruosius 6 mačus ir vėl užkopė į pirmą turnyrinės lentelės vietą, aplenkdami „Chelsea“ ir „Leicester City“.

Būtent pastarieji sekmadienio popietę išvargo pergalę 2:1 prieš „Sheffield United“.

Jamie Vardy pergalingą įvartį pelnė 90-ąją minutę.

Kitose sekmadienio rungtynėse Londono „Crystal Palace“ svečiuose net 5:1 paliko šlapią vietą iš „West Brom“ vienuolikės.