Šiemet nepralaiminti „Borussia“ – vienvaldė „Bundesliga“ lyderė

Svarbią pergalę iškovojusi Dortmundo „Borussia“ tapo vienvalde Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybių lydere.

„Borussia“ namuose 2:1 įveikė kitą UEFA Čempionų lygoje šį sezoną rungtyniaujančią ekipą „RB Leipzig“.

Pirmąjį įvartį užsidirbo ir pelnė Marco Reusas – vokietis išprovokavo vartininko pražangą baudos aikštelėje ir pats stojęs prie 11 m žymos realizavo baudinį 21-ąją minutę.

Skirtumas padvigubėjo 39-ą minutę, kai tolimu klastingu smūgiu pasižymėjo Emre Canas.

Leipcigo klubui įvartį 74-ą minutę iš artimo nuotolio pelnė Emilis Forsbergas, bet per likusį laiką antro įvarčio svečiai pasiekti nesugebėjo ir turėjo pripažinti geltonųjų pranašumą.

Tai jau dešimtoji „Borussia“ pergalė iš eilės – 2023-iaisiais Dortmundo klubas dar nepralaimėjo ir nė vienerių rungtynių nesužaidė lygiosiomis.

Su 49 taškais „prūsai“ bent trumpam tapo Vokietijos lygos lyderiais, atsiplėšdami nuo 46 taškus turinčio Miuncheno „Bayern“.

„RB Leipzig“ su 42 taškais lieka ketvirtas.