2016 06 17 /22:10

Šiurpus kroatų sirgalių elgesys – stadiono darbuotojui vos neišsprogdino akių

Kroatijos futbolo federacijai gresia rimtos sankcijos. Kroatų sirgaliai pertraukė D grupės mačą su Čekija, kuriame jų palaikoma komanda 86-ąją minutę 2:1 buvo priekyje. Mačas baigėsi lygiosiomis.
Kroatijos sirgalių nramumai Sent Etjene
Kroatijos sirgalių nramumai Sent Etjene / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kroatijos futbolininkai dominavo pirmajame kėlinyje, vėliau išsiveržė į priekį jau 2:0, tačiau čekai sušvelnino rezultatą ir ėmė rimtai spausti pirmaujančią komandą.

Nepasitenkinimą Kroatijos rinktinės žaidimu sirgaliai nusprendė išreikšti nepateisinamu elgesiu.

88-ąją mačo minutę čekų aikštės pusėje į aikštę įkrito keli degantys fakelai. Teisėjui MarkuI Clatenburgui rungtynes teko kelioms minutėms sustabdyti.

Pratęsus mačą čekai uždirbo 11 metrų baudinį ir išplėšė lygiąsias.

Kroatijos sirgalių fakelai stadione

„Geoffroy Guichard“ stadiono pranešėjas kroatiškai kreipėsi į neramumus kėlusius sirgalius, kalbėti su savo fanais ėjo ir Kroatijos rinktinės futbolininkai.

Prasidėjus neramumams ir į aikštę subėgus stadiono darbuotojams nugriaudėjo garsus sprogimas. Viena į aikštę mesta petarda sprogo tiesiai prieš vieną kroatų žaidėją ir stadiono darbuotoją, kuriam tikrai pasisekė, kad liko sveikas.

Petardos sprogimas

„Euro 2016“ jau skirta viena bauda už sirgalių elgesį. Rusijos rinktinės sirgaliai po rungtynių su Anglija sukėlė muštynes Marselio stadione ir federacija buvo nubausta 150 tūkst. eurų bauda.