Skambus E.ten Hago prisistatymas – „Manchester United“ sutriuškino „Liverpool“

Pirmą sykį prie „Manchester United“ vairo stovėjęs naujasis komandos vyr. treneris Erikas ten Hagas šventė įspūdingą pergalę.
Komandos draugai sveikina Jadoną Sancho
Komandos draugai sveikina Jadoną Sancho / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kontrolinėse rungtynėse Tailande „Raudonieji velniai“ 4:0 (3:0) sutriuškino „Liverpool“ klubą.

Tailando sostinėje, Bankoke, vykęs Anglijos futbolo milžinų susitikimas sulaukė didžiulio susidomėjimo – į „Rajamangala“ susirinko apie 60 tūkst. žiūrovų.

Rungtynes su gerokai daugiau pagrindinės sudėties žaidėjų pradėjo „Manchester United“ ir netruko išsiveržti į priekį.

Pirmasis pasižymėjo Jadonas Sancho (12 min.), o sužaidus pusvalandį gražiu smūgiu kamuolį Alissonui Beckerui už nugaros į vartus pasiuntė Fredas (30 min.).

Vos po kelių minučių savo įvartį pelnė ir Anthony Martialis (33 min.), o baigiantis mačui tašką po pavyzdingos kontratakos padėjo jaunasis Facundo Pellistris (76 min.).

„Liverpool“ treneris Jurgenas Kloppas, kuris prieš dvikovą teigė, kad „draugiškų rungtynių su „Manchester United“ klubu nebūna“, pirmajame šios vasaros mače atliko net 21 keitimą.

Per paskutinį pusvalandį „Liverpool“ į kovą metė ir Mohamedą Salahą, ir 75 mln. eurų kainavusį Darwiną Nunezą, bet įmušti „raudoniesiems“ nepavyko.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Erikas ten Hagas

E.ten Hagas, savo ruožtu, atliko 11 keitimų. Iš pradžių jis pakeitė visus aikštės žaidėjus per didžiąją pertrauką, o 68-ąją minutę keitimo pasiprašė ir susižeidęs pagrindinis ekipos vartininkas Davidas de Gea.

Ryškiausia „Manchester United“ žvaigždė Cristiano Ronaldo oficialiai dėl šeimyninių priežasčių nevyko kartu su komanda į Tailandą.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant