2021 10 16 /21:25

Skirtinga Mančesterio ekipų sėkmė: čempionai triumfavo, C.Ronaldo kompanija gavo niuksą

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį tęsėsi 8-asis turas. Jame skirtingai sekėsi abiem Mančesterio klubams.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester United“ svečiuose 2:4 kapituliavo prieš „Leicester City“ komandą.

19-ąją minutę svečius į priekį išvedė Masonas Greenwoodas, bet netrukus Youri Tielemansas atstatė pusiausvyrą.

Visgi tuo „raudonųjų velnių“ problemos nesibaigė – 78-ąją minutę Caglaras Soyuncu įmušė dar kartą ir Cristiano Ronaldo su kompanija atsidūrė besivejančių vaidmenyje.

82-ąją minutę Marcusas Rashfordas rezultatą išlygino, bet jau po minutės Jamie Vardy vėl pasiuntė Mančesterį į nokautą, o per pridėtą laiką Patsonas Daka padėjo tašką.

Kitai miesto komandai „Manchester City“ sekėsi žymiai geriau. „Miestelėnai“ namuose 2:0 pranoko „Burnley“.

12-ąją minutę Bernardo Silva pelnė pirmą įvartį, o 70-ąją Kevinas De Bruyne pergalę įtvirtino.

Paskutiniame dienos mače Londono „Chelsea“ 1:0 svečiuose nugalėjo „Brentford“. Vienintelį mačo įvartį 45-ąją minutę įmušė Benas Chilwellas.