Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Skirtingomis kryptimis: vieni A lygos naujokai sutriuškino kitus

Lietuvos futbolo A lygoje trečiadienio vakarą susitiko dvi turnyro naujokės – FA „Šiaulių“ ir „Jonavos“ komandos. Įtikinamą pergalę iškovojo Mindaugo Čepo treniruojami šiauliečiai – 3:0.
A lyga: Vilniaus „Žalgiris“ – „Šiauliai“
FA „Šiauliai“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Šeimininkai pranašumą įgijo sužaidus vos 5 minutes, kai tolimu baudos smūgiu po rikošeto pasižymėjo Dominykas Kubilinskas.

Savo pranašumą FA „Šiauliai“ įtvirtino antrojo kėlinio viduryje. 64-ą minutę Eligijus Jankauskas suklaidino varžovą ir pelnė antrą komandos įvartį, o vos po dviejų minučių smūgiu iš arti įvartį pridėjo ir Danielius Romanovskis.

FA „Šiaulių“ pergalė galėjo būti ir dar stambesnė, bet 58-ą minutę E.Jankausko smūgiuotą 11 m baudos smūgį atrėmė „Jonavos“ vartininkas Martynas Matuzas.

Solidžiai sezoną A lygoje pradėję FA „Šiauliai“ per pirmuosius du turus pasiekė nulines lygiąsias prieš favoritus Marijampolės „Sūduvą“ ir Vilniaus „Žalgirį“ ir dabar su 5 taškais bent jau trumpam pakilo į trečiąją vietą.

„Jonava“ kol kas išlieka patrankų mėsa – įmušę vieną, bet praleidę net 13 įvarčių jonaviečiai pralaimėjo visus tris mačus ir lieka paskutiniai.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant