Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Smūgis katalonams: „Barcelona“ prarado itin svarbius taškus

Ispanijos „La Liga“ čempionate dėl pirmos vietos kovojantis „Barcelona“ klubas prarado itin svarbius taškus.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

„Barca“ išvykoje 2:2 sužaidė su Vigo „Celta“.

Rungtynių pradžia blogo scenarijaus nežadėjo katalonams, kurie išsiveržė į priekį po Luiso Suarezo įvarčio 20-ąją minutę.

Tačiau antrojo kėlinio pradžioje – 50-ąją minutę – Fedoras Smolovas rezultatą išlygino.

Tas pats L.Suarezas 67-ąją minutę ir dar kartą išvedė „Barcelona“ ekipą į priekį, bet persvaros išlaikyti nepavyko.

Jau 88-ąją minutę puikiu baudos smūgiu į artimąjį apatinį vartų kampą kamuolį nukreipė Iago Aspasas ir rezultatas tapo lygus 2:2. Įvarčio autorius triumfuodamas metė marškinėlius į šalį ir buvo nubaustas geltona kortele.

Maža to, jau per pridėtą laiką „Celta“ turėjo ir dar vieną nuostabią progą, tačiau jos neišnaudojo.

„Barca“ su 69 taškais yra pirmoje turnyro lentelės vietoje, tačiau Madrido „Real“ turi 68 taškus, o savo 32-ojo turo rungtynes žais rytoj. Net ir vienerios lygiosios sostinės komandai nebūtų baisios, mat pagal tarpusavio rungtynių santykį Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai turi pranašumą prieš katalonus.

„Celta“ šį sezoną stebuklų nedemonstravo – turi 34 taškus ir žengia 16-oje vietoje.

Kitose šeštadienio rungtynėse Bilbao „Athletic“ namuose 3:1 nugalėjo „Mallorca“ komandą.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?