Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Solidžiai Birmingame prisistatęs P.Coutinho padėjo „apvogti“ svečius iš Mančesterio

Philippe Coutinho sugrįžimas į „Premier“ lygą buvo pažymėtas brazilo įvarčiu ir įspūdingu Birmingamo „Aston Villa“ sugrįžimu prieš „Manchester United“ – susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.
Carney Chukwuemeka ir Philippe Coutinho
Carney Chukwuemeka ir Philippe Coutinho / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai iš Mančesterio į Birmingamą atvyko su rimtais nuostoliais – šlaunies trauma iš rikiuotės išvedė „raudonųjų velnių“ lyderį Cristiano Ronaldo.

Visgi portugalą šiame mače nuostabiai pavadavo jo tautietis Bruno Fernandesas, žaidžiantis labai blankų sezoną.

Saugas 6-ąją minutę pelnė pirmą rungtynių įvartį, o 67-ąją savo komandos pranašumą padvigubino bei tokiu būdu svečius priartino prie labai svarbios pergalės.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Philippe Coutinho žengia į aikštę

Po antrojo praleisto įvarčio Stevenas Gerrardas ėmėsi pokyčių ir į aikštę metė ekipos naujoką Philippe Coutinho, kuris į Birmingamą atvyko nuomos pagrindais iš Barselonos.

Pastarasis kartu su Jacobu Ramsey užkūrė tikrą vakarėlį ir per trumpą šešių minučių atkarpą panaikino dviejų įvarčių deficitą.

77 min. pasižymėjo J.Ramsey, o 82 min. – P.Coutinho, skambiai paminėdamas savo sugrįžimą į „Premier“ lygą po keturių metų pertraukos.

Svečius iš Mančesterio „apvogę“ aikštės šeimininkai su 23 taškais rikiuojasi trylikti.