Sparčiai savo įvarčių kraitį pildantis „Real“ brazilas žibėjo pergalingame mače

Madrido „Real“ ekipa 12-ojo Ispanijos „La Liga“ pirmenybių turo rungtynėse negalėjo remtis komandos lyderiu Karimu Benzema, tačiau sukti galvos dėl ekipos puolimo Carlo Ancelotti tikrai nereikėjo. Šiame sezone spindintis Vinicius Junioras sužibėjo ir šįkart, o karališkasis klubas 2:1 nugalėjo „Elche“ vienuolikę.
Vinicius Junioras
Vinicius Junioras / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pagrindiniu „Real“ ekipos pergalės kalviu tapęs 21-erių brazilas šiose rungtynėse pelnė dublį – pasižymėjo įvarčiais 22 ir 73 minutėmis.

Puolėjui palikus aikštę antrojo kėlinio pabaigoje šeimininkai dar kilo į lemiamą šturmą ir sugebėjo deficitą sušvelninti, kuomet 86 min. įvartį įmušė Pere Milla, tačiau pergalę galiausiai šventė svečiai iš Madrido.

Vinicius Junioras šiame sezone su „Real“ marškinėliais pasižymėjo septynis kartus, o tai jau lenkia brazilo pasiekimą 2020-2021 metų sezone (6 įvarčiai).

Rezultatyviausių „La Liga“ žaidėjų sąraše puolėjas pakilo į antrą poziciją. Pirmoje vietoje išlieka Karimas Benzema (9), kuris nerungtyniavo dėl smulkios kojos traumos.

„Real“ su 24 taškais pirmenybėse pirmauja kartu su „Real Sociedad“ ekipa, o „Elche“ (10 tšk.) yra tik 15-ta.