Staigmena Anglijoje – dar viena „Chelsea“ išvyka baigėsi tuščiomis

„Southampton“ klubas savų sirgalių akivaizdoje antradienio vakarą netikėtai parvertė ant menčių Londono „Chelsea“ žvaigždyną – 2:1 (2:1).
Adamas Armstrongas švenčia įvartį
Adamas Armstrongas švenčia įvartį / „Scanpix“/AP nuotr.

Thomas Thuchelio auklėtiniai buvo laikomi aiškiais rungtynių favoritais ir netgi pirmavo po Raheemo Sterlingo įvarčio 23 minutę.

Iš „Manchester City“ į Londoną šią vasarą persikėlęs anglas pelnė visus tris „Chelsea“ įvarčius per pastarąsias trejas šios ekipos rungtynes.

Tiesa, jau po 5 minučių šeimininkai rezultatą išlygino. Gražiu smūgiu tai padarė Romeo Lavia, o pačioje kėlinio pabaigoje, po dar vienos „Chelsea“ gynėjų klaidos, kamuolį į vartus pasiuntė Adamas Armstrongas (45+1 min.).

„Chelsea“ ekipai tai buvo antra pralaimėta išvyka „Premier“ lygoje iš eilės. Prieš tai T.Tuchelio auklėtinius „Leeds“ namie sutriuškino 3:0.

Tuo metu tik pirmą pergalę savų sirgalių akivaizdoje šiame sezone iškovojęs „Southampton“ klubas taškais pavijo „Chelsea“ ir pakilo į 7 vietą. Abu klubai turi po 7 taškus po 5 turų.