Staigmena Bundeslygoje: „Eintracht“ nustebino „Bayern“ penkiais įvarčiais

Frankfurto „Eintracht“ futbolininkai 5:1 sutriuškino dešimtyje likusią Miuncheno „Bayern“ komandą per Niko Kovačo sugrįžimą į miestą.
Frankfurto „Eintracht“ šventė įspūdingą pergalę 5:1 prieš „Bayern“.
Frankfurto „Eintracht“ šventė įspūdingą pergalę 5:1 prieš „Bayern“. / „Scanpix“ nuotr.

N.Kovačas treniravo Frankfurto komandą anksčiau, bet šeštadienį Vokietijos čempionato rungtynėse jis patyrė pažeminimą, atvykęs jau kaip „Bayern“ treneris.

„Net ir su vienu žaidėju mažiau neturėjome pralaimėti čia 1:5. Tai nuvilia“, – sakė N.Kovačas, kurio kėdė Miunchene vis labiau dreba.

„Kaip aš jaučiuosi nėra svarbu, – paklaustas apie įtampą klube sakė treneris. – Klauskite tų, kurie priima sprendimus.“

Šeštadienį Jerome'as Boatengas buvo pašalintas iš aikštės jau 10 minutę, pargriovęs Goncalo Paciencią paskutinės vilties pražanga.

Teisėjas buvo parodęs į 11 metrų žymę, nes G.Paciencia krito baudos aikštelėje, bet pakeitė ir nurodė baudos smūgį po vaizdo įrašo peržiūros.

Filipas Kostičius pelnė įvartį 25 minutę, Djibrilas Sow po devynių minučių pavertė rezultatą 2:0.

Robertas Lewandowskis išsilaisvino iš dviejų gynėjų ir įvarčiu 37 minutę sušvelnino rezultatą. Bet Davidas Abrahamas, Martinas Hintereggeisas ir G.Paciencia pelnė po įvartį antrajame kėlinyje.

Šis pralaimėjimas nusmukdė „Bayern“ (18 taškų) į ketvirtą vietą, atsilikus 4 taškais nuo lygos lyderio Mionchengladbacho „Borussia“ (22 taškai), kuris 2:1 įveikė Lėverkuzeno „Bayer“ išvykoje.

Dortmundo „Borussia“ (19 taškų) komanda yra antra, šeštadienį 3:0 nugalėjusi iki šiol be pralaimėjimų žingsniavusią „Wolfsburg“ ekipą.

Trečias žengia „Leipzig“ (18), net 8:0 sutriuškinęs „Mainz 05“ futbolininkus.

Dviejų Berlyno klubų dvikovoje „Union Berlin“ 1:0 palaužė Berlyno „Hertha“ likus savaitei iki 30-ies metų sukakties, kai buvo nugriauta Berlyno siena, skyrusi Rytų ir Vakarų Vokietiją.