Staigmena LFF taurėje – I lygos lyderiai išmetė Gargždų „Bangą“

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurėje sužaisti dar du ketvirtfinalio mačai. Staigmena užfiksuota Širvintose – ten I lygos klubas eliminavo A lygos vidutiniokę Gargždų "Bangą".
Gargždų „Bangos“ futbolininkai
Gargždų „Bangos“ futbolininkai / „Bangos“ nuotr.

Dramatiškose rungtynėse prireikė pratęsimo, o per jį rezultatu 2:1 triumfavo „Transinvest“ klubas.

I lygoje šį sezoną užtikrintai pirmaujanti komanda atstovauja Galinės kaimui Vilniaus rajone, bet namų susitikimus žaidžia Širvintose.

„Transinvest“ pirmavo po 49-ąją minutę pasiekto įvarčio, bet rezultatą 73-ą minutę lygino Ze Eduardo ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jame viskas vedė link baudinių, bet galiausiai šeimininkai išplėšė pergalę – 112-ąją minutę lemiamą įvartį pelnė Linas Zingertas.

„Transinvest“ į LFF taurės pusfinalį pateko pirmą kartą ir ten bus vienintelė komanda ne iš A lygos.

Prie pusfinalio dalyvių prisijungė ir „Kauno Žalgiris“. Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai išvykoje 5:0 sutriuškino Vilniaus BFA ekipą iš I lygos.

Kauniečiai po pirmojo kėlinio turėjo tik vieno įvarčio persvarą, bet antrajame nuo 65 iki 73 minutės pasižymėjo net keturiskart ir iškovojo galingą pergalę.

Antradienį į LFF taurės pusfinalį pateko ir Telšių „Džiugas“, per baudinių seriją nugalėjęs Marijampolės „Sūduvą“.

Paskutinis ketvirtas pusfinalio dalyvis paaiškės rugpjūčio 29-ąją, kai „Šiauliai“ namuose priims Vilniaus „Riterius“.

LFF taurės laimėtojas iškovos teisę žaisti kitų metų UEFA Konferencijų lygos atrankoje.