2023 05 20 /19:11

Staigmena Marijampolėje: atsitiesusi „Sūduva“ nukovė čempioną „Žalgirį“

Pergalę Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo Marijampolės „Sūduva“, namuose 2:1 palaužusi titulą ginantį Vilniaus „Žalgirį“.
„Sūduva“ – „Žalgiris“
A lygos rungtynės „Sūduva“ – „Žalgiris“ / Elvio Žaldario nuotr.

Pirmasis kėlinys svečiams nieko blogo nežadėjo – 31-ą minutę žalgiriečius į priekį išvedė Mathias Oyewusi.

Donatas Kazlauskas baudos aikštelės krašte atliko akrobatišką perdavimą į vidurį, kur buvęs smūgiavo M.Oyewusi. Jo muštas kamuolys nuo vartininko įriedėjo į vartus.

Vis dėlto antrajame kėlinyje savo sirgalius džiugino „Sūduva“.

59-ą minutę Ibrahimas Olaosebikanas atliko perdavimą link Oleksijaus Zbunio, kuris aplenkė varžovą ir perkėlė kamuolį per neapdairiai vartus palikusį Edviną Gertmoną.

84-ą minutę po Juno Suzuki pakelto kampino taikliu smūgiu galva pasižymėjo Aleksandras Živanovičius.

Tai vos ketvirtoji „Sūduvos“ pergalė per 14 šio sezono A lygos rungtynių.

„Žalgiris“ A lygoje buvo laimėjęs keturis paskutinius tarpusavio mačus ir nepralaimėjęs aštuonių iš eilės rungtynių „Sūduvai“ (W6 D2 L0).

„Sūduva“ žalgiriečius įveikė po dviejų metų pertraukos.

Lino Žemgulio nuotr./„Kauno Žalgiris“ – „Dainava“

Kitose rungtynėse „Kauno Žalgiris“ namuose 1:0 palaužė Alytaus „Dainavą“.

30-ą minutę po Martyno Dapkaus perdavimo puikiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą pasižymėjo Xabi Auzmendi.