Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Staigmena „Premier“ lygoje: „Tottenham“ paskutinėmis akimirkomis nukovė „Man City“

„Manchester City“ futbolininkai, puikiai startavę Čempionų lygos atkrintamosiose, pralaimėjo „Premier“ lygos rungtynes šeštadienio vakarą.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pepo Guardiolos auklėtiniai namuose 2:3 nusileido Londono „Tottenham Hotspur“ ekipai.

Į priekį svečius iš sostinės jau 4-ąją minutę išvedė naujokas Dejanas Kalusevskis, kuris kamuolį į tinklą pasiuntę po Son Heung-Mino perdavimo.

Ilkay'us Gundoganas išlygino rezultatą 33-ąją minutę ir tai buvo viskas iki pertraukos, bet toli gražu ne viskas rungtynėse.

Dar vieną S.Heung-Mino perdavimą įvarčiu pavertė Harry Kane'as, pasižymėjęs 59-ąją minutę. Po 15-kos minučių H.Kane'as mušė ir dar kartą, bet įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Paskutinės mačo minutės tapo neįtikėtina drama. Antrąją pridėto laiko minutę Riyadas Mahrezas realizavo 11 metrų baudinį ir atrodė, kad komandos pasidalins po tašką.

Bet H.Kane'as turėjo kitokių planų – jis mušė įvartį penktąją pridėto laiko minutę ir „Tottenham Hotspur“ triumfavo.

Su 63 taškais „Man City“ lieka pirmoje turnyro lentelės vietoje, „Spurs“ turi 39 taškus ir žengia septintoje pozicijoje.