Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Stingdantis rezultatas: Lietuvos moterų rinktinė pažeminta namuose

Lietuvos moterų futbolo rinktinė sugėrė itin skaudų smūgį namuose. LFF stadione, stingdant šaltukui, mūsų šalies nacionalinė komanda net 0:7 krito prieš Šveicariją.
Pasaulio čempionato atrankos rungtynės: Lietuva – Šveicarija
Pasaulio čempionato atrankos rungtynės: Lietuva – Šveicarija / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Net šeši įvarčiai žvarbiame Vilniuje krito jau per pirmąjį kėlinį, vienas buvo pridėtas antrajame, tačiau net menkiausių prošvaisčių nė akimirką nesimatė lietuvių žaidime.

Monika Piesliakaitė mušė į savo vartus pirmą įvartį šiame mače jau 3-ąją minutę, o tuomet prasidėjo...

Šveicarijos ekipoje tiksliais smūgiais pasižymėjo Rahel Kiwic (12 min.), Coumba Sow (31 ir 37 min.), Ana-Maria Crnogorčevič (34 min.), Riola Xhemaili (40 min.) ir Svenja Folmli (61 min.).

Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Įmušta Praleista Įvarčių santykis Taškai
Šveicarija 5 5 0 0 19 2 17 15
Italija 5 4 0 1 17 2 15 12
Rumunija 4 3 0 1 8 2 6 9
Kroatija 6 1 1 4 4 15 -11 4
Lietuva 4 0 1 3 1 12 -11 1
Moldova 4 0 0 4 0 16 -16 0

Šveicarės su 15 taškų yra G grupės lyderės, o štai lietuvės žengia priešpaskutinės – jos turi 1 tašką. Vis dar be taškų – Moldovos nacionalinė komanda.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant