Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Sūduva“ nutraukė nelaimėtų rungtynių seriją

Praėjusio „Optibet A lygos“ sezono vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ nutraukė net šešerių nelaimėtų rungtynių seriją – buvo iškovota pergalė namuose. 9-ojo turo dvikovoje sūduviai 2:0 (1:0) nugalėjo pirmą ratą be taškų užbaigusią „Jonavą“, prie kurio vairo stovėjo Eisviną Utyrą pakeitęs Jevgenas Lucenka.
Vilniaus "Žalgiris" - Marijampolės "Sūduva".
Vilniaus "Žalgiris" - Marijampolės "Sūduva". / Pauliaus Peleckio / 15min nuotr.

Pirmosiomis minutėmis aktyvumu išsiskyrė Saidas Hamuličius – į baudos aikštelę įsiveržęs krašto saugas pavojingai smūgiavo į artimąjį vartų kampą, tačiau savo vietoje buvo Orestas Kostykas.

Kėliniui įpusėjus, galva pro šalį iš geros padėties mušė Justinas Januševskis, o Tito Buzo iš toli spirtą kamuolį sugavo Tomas Švedkauskas. 44-ąją minutę sūduviams pavyko išsiveržti į priekį.

Po Vaido Slavicko pakelto kampinio visiškai laisvas baudos aikštelėje atsidūręs Kule Mbombo taikliai smūgiavo galva. Tai buvo antrasis puolėjo iš Kongo Demokratinės Respublikos įvartis šiame sezone.

Antrame kėlinyje dar vienu gražiu reidu ir smūgiu į vartų plotą išsiskyrė S.Hamuličius, tačiau ilgą laiką pavojingų epizodų komandos nesukūrė. Dvikovai artėjant į pabaigą, raudoną kortelę už nesportišką elgesį prieš Levaną Mačarašvilį užsidirbo Lucasas Martorellis.

„Sūduvai“ per pridėtą laiką pavyko įtvirtinti savo pranašumą – penktą pridėto laiko minutę Xabi Auzmendi baudos aikštelėje surado S.Hamuličių, kuris džiaugėsi pirmuoju įvarčiu šiemet.

Marijampolės klubas su 10 taškų pakilo į 6-ąją vietą, jonaviečiai žengia dešimti.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant