„Sūduva“ triuškinančią pergalę pažymėjo įspūdingu įvarčiu

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai namuose nepaliko vilčių Klaipėdos „Atlanto“ ekipai, kurią sutriuškino 4:0.
Vaidas Slavickas ir Andro Švrljuga
Vaidas Slavickas ir Andro Švrljuga / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Įvarčių sąskaitą šiame mače atidarė Semiras Kerla, kuris sulaukė puikaus perdavimo iš krašto ir galva mušė įvartį 36-ąją minutę.

Antrąjį įvartį puikiu smūgiu po nuostabaus Eligijaus Jankausko perdavimo 59-ąją minutę pelnė Vaidas Slavickas.

Taškus ant „i“ Marijampolėje sudėliojo Povilas Leimonas (75 min.) ir dar vieną įvartį mušęs S.Kerla (79 min.).

„Sūduva“ po šių rungtynių su 21 tašku pakilo į pirmąją vietą, tačiau dviem taškais mažiau turintis Vilniaus „Žalgiris“ 9-ojo turo rungtynes dar žais ir galės grįžti į viršūnę.

„Atlanto“ sąskaitoje – 7 taškai ir 7-oji užimama vieta.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?