„Sūduvos“ ir „Dainavos“ akistata baigėsi be įvarčių

22-ąjį „TOPsport A lygos“ turą užbaigė sunkiai pastaruoju metu taškus renkančių „Sūduvos“ ir DFK „Dainavos“ ekipų akistata. Atkakliose rungtynėse komandos sužaidė 0:0 ir pasidalino po tašką.
Linas Zingertas
Linas Zingertas / Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Jau pirmąją rungtynių minutę po Stanislavo Sorokino smūgio padirbėti buvo priverstas marijampoliečių vartininkas Giedrius Zenkevičius, o po kelių akimirkų tolimu bandymu atsakė sūduvietis Artemas Fedorovas.

Pirmajame kėlinyje nei vienai ekipai nepavyko perimti iniciatyvos aikštėje – kamuolį kiek ilgiau kontroliavo „Dainava“, tačiau abiejų komandų atakose labai trūko tikslumo. Vartininkai G.Zenkevičius ir Volodymyras Krynskis darbo beveik neturėjo.

Iškart po pertraukos pavojingą kontrataką sukūrė aikštės šeimininkai – Maksymas Pyrogovas atliko reidą į baudos aikštelę, kamuolį perdavė po keitimo aikštėje pasirodžiusiam E.Burdzilauskui, kurio smūgį blokavo gynėjas.

61-ąją minutę po kampinio prie sūduviečių vartų kilo didelė sumaištis, kuri baigėsi Oskaro Lukošiūno galingu smūgiu greta virpsto. Po kelių minučių ir vėl standartinės padėties metu galva pavojingai smūgiavo S. Sorokinas.

Pačioje rungtynių pabaigoje auksinę progą vėjais paleido M. Burbos perdavimo sulaukęs ir vienas prieš vartininką atsidūręs Augustas Dubickas. Po kelių akimirkų geroje situacijoje atsidūrė ir Linas Zingertas, tačiau jo smūgiui gerokai trūko stiprumo.

Beje, 0:0 baigėsi ir kitos savaitgalio rungtynės Lietuvos čempionate: šeštadienį Gargžduose taip sužaidė Gargždų „Banga“ ir Telšių „Džiugas“.

Po 22 rungtynių „Sūduva“ su 21 tašku lieka paskutinėje vietoje, o „Dainava“ – septinta.