Suomiai tėškė antausį pasaulio čempionams, portugalai surengė įvarčių fiestą

Europoje trečiadienio vakarą buvo sužaista daugybė draugiškų rungtynių, kuriose neapsieita be netikėtų rezultatų. Štai Suomija sugebėjo nugalėti pasaulio čempionę Prancūziją.
Prancūzija – Suomija
Prancūzija – Suomija / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Stade de France“ stadione šeimininkams teko nusivilti po dviejų greitų svečių įvarčių.

Marcusas Forssas 28-ąją minutę, o tuomet Onni Valakaris 31-ąją minutę mušė įvarčius į prancūzų vartus.

Prancūzija nežaidė stipriausia sudėtimi nuo rungtynių pradžios, tačiau net ir Anthony Martialio, Antoine Griezmanno, N'Golo Kane ar Raphaelio Varane'o pasirodymai aikštėje po keitimo neišgelbėjo nuo pralaimėjimo 0:2.

O štai portugalai pasismagino namuose – jie net 7:0 suvarpė Andorą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Pedro Neto (8 min.), Paulinho (29 ir 61 min.), Renato Sanchesas (56 min.), Emilis Garcia (76 min į savo vartus), Cristiano Ronaldo (85 min.) ir Joao Felixas (88 min.).

Nyderlandų ir Ispanijos susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Ispanus į priekį 19-ąją minutę išvedė Sergio Canalesas, o 47-ąją minutę pusiausvyrą atstatė Danny van de Beekas.