Sunki diena Brazilijai: tik per pridėtą laiką nukovė Kosta Riką

Brazilijos rinktinė toliau sunkiai braunasi per pasaulio čempionato džiungles. Penkiskart pasaulio čempionai per 90 minučių nepramušė Kosta Rikos gynybos, tačiau per pridėtą laiką Philippe Coutinho ir Neymaras brazilams galiausiai išplėšė pergalę 2:0.
Philippe Coutinho
Philippe Coutinho / „Scanpix“/AP nuotr.

Jau nuo pat mačo pradžios buvo akivaizdu, kad Kosta Rika išrikiuos tankią gynybą, kas buvo labai nepalanku brazilams, kurie per pirmą kėlinį labai realių progų pasižymėti taip ir nesukūrė.

Antrosios mačo dalies startas rodė, kad Brazilijos komanda padarė išvadas, tačiau nuostabiai dirbęs vartininkas Keyloras Navasas atmušė vieną smūgį po kito.

Neymaras antrojo kėlinio pabaigoje kaip pašautas nukrito baudos aikštelėje, o teisėjas parodė į 11 metrų žymą, bet vėliau, pasitelkęs VAR sistemą, arbitras nuobaudą atšaukė.

Tik per pridėtą rungtynių laiką laiku ir vietoje baudos aikštelėje išniręs Philippe Coutinho pelnė pirmąjį komandos įvartį, o šeštąją pridėto laiko minutę Neymaras pergalę įtvirtino.

Pirmas savo rungtynes Brazilija sužaidė lygiosiomis 1:1 su Šveicarija, o Kosta Rika 0:1 nusileido Serbijai.

Rungtynių eiga. Brazilija – Kosta Rika

Antras kėlinys

90+6 min. Neymaras gavo gerą perdavimą iš D.Costos ir pelnė antrąjį komandos įvartį.

90 min. Įvartis! Philippe Coutinho išniro baudos aikštelėje ir sušaudė K.Navasą!

87 min. Stiprų Casemiro smūgį sugavo K.Navasas.

81 min. P.Coutinho ir Neymaras gavo po geltoną kortelę už kalbas su teisėju.

78 min. Neymaras nugriautas baudos aikštelėje, o teisėjas parodė į 11 metrų baudinio žymą. Panašu, kad kontaktas – minimalus. Arbitras nusprendė pasikliauti VAR sistema ir baudinį po peržiūros atšaukė.

72 min. Nuostabią progą turėjo Neymaras, tačiau brazilų žvaigždė į vartus pataikyti nesugebėjo.

70 min. K.Navasas pagavo Casemiro smūgiuotą kamuolį.

57 min. Dar du puikūs Kosta Rikos vartininko epizodai. Kol kas K.Navasas – nepramušamas.

49 min. Kokios progos prie Kosta Rikos vartų! Iš pradžių G.Jesusas smūgiavo į skersinį, o tada P.Coutinho šūvį atmušė K.Navasas.

Pirmas kėlinys

27 min. Neymaras gavo gerą perdavimą iš gilumo, bet laiku ir vietoje atsidūręs K.Navasas gaisrą užgesino.

26 min. Kamuolys atsidūrė vartuose, bet G.Jesusas buvo nuošalėje ir įvartis neįskaitytas.

13 min. Kosta Rika turėjo puikų šansą, tačiau C.Borgeso smūgis skriejo šalia vartų.

11 min. Kosta Rika išrikiavo milžiniškas gynybos užkardas, todėl brazilams sunku net prisiartinti prie varžovų vartų.

Startinės sudėtys:

Brazilija: Alissonas („Roma“, Italija), Thiago Silva (PSG, Prancūzija), Miranda (Milano „Inter“, Italija), Casemiro (Madrido „Real“, Ispanija), Gabrielis Jesusas („Manchester City“, Anglija), Neymaras (PSG, Prancūzija), Philippe Coutinho („Barcelona“, Ispanija), Marcelo (Madrido „Real“, Ispanija), Paulinho („Barcelona“, Ispanija), Willianas (Londono „Chelsea“, Anglija), Fagneris („Corinthians“).

Kosta Rika: Keyloras Navasas (Madrido „Real“), Johnny Acosta („Aguilas Dorados“, Kolumbija), Giancarlo Gonzalezas („Bologna“, Italija), Celso Borgesas (La Korunjos „Deportivo“, Ispanija), Oscaras Duarte (Barselonos „Espanyol“, Ispanija), Bryanas Oviedo („Sunderland“, Anglija), Bryanas Ruizas (Lisabonos „Sporting“), Johanas Venegas („Saprissa“), Cristianas Gamboa (Glazgo „Celtic“, Škotija), Davidas Guzmanas („Portland Timbers“, JAV), Marco Urena („Los Angeles“, JAV).

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?