Šventė Vilniuje: „Žalgiris“ užsitikrino Lietuvos čempionų titulą

Vilniaus „Žalgiriui“ iki A lygos sezono pabaigos dar liko septynerios rungtynės, tačiau Vladmiro Čeburino auklėtiniai jau sekmadienio vakarą užsitikrino Lietuvos čempionų sostą.
A lygos rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ - Kauno „Hegelmann“
A lygos rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ - Kauno „Hegelmann“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Žalgiris“ namuose centrinėse turo rungtynėse ant dirbtinės LFF stadiono vejos 2:1 palaužė Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą.

Tam, kad užsitikrintų titulą, žalgiriečiams pakako iškovoti bent tašką, bet jie pačiupo tris.

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito į „Žalgirio“ vartus, kai galingai iš toli 26-ąją minutę šovė „Hegelmann“ kapitonas Vilius Armanavičius.

Po dešimties minučių „Žalgiris“ lygino rezultatą. Donatas Kazlauskas sulaukė Francio Kyeremeh perdavimo ir pasiuntė kamuolį į tinklą antrose rungtynėse iš eilės.

Po pertraukos Mathiasas Oyewusi vedė „Žalgirį“ į priekį tiksliu smūgiu 63-ąją minutę.

Lietuvos čempionų taurę „Žalgiris“ iškovojo trečius metus iš eilės. V.Čeburinui tai antras titulas su žaliai baltais, triskart jis užkariavo A lygą su Marijampolės „Sūduva“.

Sostinės klubas Lietuvos čempionu tapo jubiliejinį 10-ąjį kartą po Nepriklausomybės atgavimo.

„Hegelmann“ ir „Žalgiris“ lygiai prieš savaitę susitiko ir LFF Taurės finale, kuriame vilniečiai per pratęsimą triumfavo 2:1.

Vilniaus „Žalgirio“ ketvirtadienį laukia itin svarbios UEFA Konferencijų lygos rungtynės išvykoje prieš „Basel“. Ten būtinai reikės taškų V.Čeburino auklėtiniams.