Šventės teks palaukti: „Napoli“ nepasinaudojo proga tapti čempionais

Ilgai laukęs, dar palauksi. Labai arti istorinio triumfo buvęs „Napoli“ klubas praleido įvartį rungtynių pabaigoje ir turės dar palaukti, kol užsitikrins Italijos čempionų titulą.
Victoras Osimhenas
Victoras Osimhenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Napoli“ namuose tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Salernitana“ klubu.

Dėl futbolo pakvaišęs miestas „Serie A“ titulą šiandien galėjo iškovoti trečią kartą – anksčiau „Napoli“ jį buvo iškovojęs 1987 ir 1990 metais, kai klube dar žaidė legendinis Diego Maradona.

Tokią galimybę „Napoli“ gavo, kai Milano „Inter“ namuose 3:1 parklupdė artimiausią „Napoli“ persekiotoją Romos „Lazio“ klubą. Šį rezultatą pranešus D.Maradonos vardu pavadintame Neapolio stadione nuvilnijo džiaugsmo šūksniai.

Ilgai negalėję pramušti varžovų gynybinių žabangų, „Napoli“ žaidėjai triumfavo 62-ą minutę, kai po kampinio galva pasižymėjo Mathiasas Oliveira.

Tiek stadionas, tiek visas miestas po įvarčio nusidažė šviesiai mėlyna spalva, o sirgaliai šventė taip, tarsi titulas jau būtų laimėtas.

Vis dėlto Boulaye Dia 84-ąją minutę išlygino, o varžovų vartus užgulę šeimininkai antrojo įvarčio nepasiekė ir dar turės palaukti savo triumfo.

Artimiausias rungtynes „Napoli“ žais Udinėje gegužės 4 dieną, kai grumsis su „Udinese“ futbolininkais.