Svetur nesižvalgę „mėlynieji“ pačiupo bilietą į Čempionų lygą, nuskriaustųjų vietoje – „lapės“

Trys „Premier“ lygos klubai – Londono „Chelsea“, „Manchester United“ ir „Leicester City“ – paskutiniajame ture susigrūmė dėl dviejų kelialapių į UEFA Čempionų lygą. „Mėlynieji“ nusprendė nesižvalgyti į tiesioginių konkurentų rezultatą ir išspręsti visus klausimus dar pirmajame kėlinyje, o štai kitame mače didžiulė įtampa tvyrojo šiek tiek ilgiau.
Masonas Mountas ir Cesaras Azpilicueta
Masonas Mountas ir Cesaras Azpilicueta / „Scanpix“ nuotr.

Sostinės klubui, kuris prieš lemiamą turą buvo ketvirtas, būtų užtekę lygiųjų, tačiau Franko Lampardo kariauna pirmojo kėlinio pabaigoje varžovus pasiuntė ne į nokdauną, o iš karto į nokautą bei susirinko visus tris taškus.

Pastaruoju metu ne visuomet trenerio pasitikėjimo sulaukiantis jaunasis Masonas Mountas pirmą pridėtą pirmojo kėlinio minutę nuostabiai realizavo baudos smūgį ir išvedė savo ekipą į priekį.

Tiesa, visai netrukus „Wolverhampton Wanderers“ klubui iš savo vartų tinklo teko traukti ir antrą kamuolį, kuomet kontratakoje po to paties M.Mounto perdavimo savo progą išnaudojo Olivier Giroud.

„Chelsea“ triumfavo 2:0, o „vilkams“ nesėkmė atsiėjo skaudžiai – jie vietą Europos lygoje užleido tašką iškovojusiam „Tottenham“.

„Scanpix“ nuotr./Bruno Fernandesas

Paskutiniojo turo nelaimėliais tapo ir „Leicester City“, likę už UEFA Čempionų lygos borto. „Lapės“ namuose 0:2 nusileido „Manchester United“ ir galutinėje rikiuotėje liko penkti.

Mančesterio ekipai pirmąjį įvartį nuo 11 metrų žymės pelnė Bruno Fernandesas (71 min.), o jau aštuntąją pridėtą antrojo kėlinio minutę grubiai suklydus varžovų vartų sargui pasižymėjo ir Jesse Lingardas.