Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Tautų lygoje – C.Ronaldo jubiliejinis įvartis

UEFA Tautų lygoje antradienio vakarą buvo sužaistos devynerios antrojo turo rungtynės. Įspūdingai į Portugalijos rinktinę sugrįžo Turino „Juventus“ žvaigždė Cristiano Ronaldo.

Pirmąjį kampanijos mačą su kroatais Portugalijos rinktinės kapitonas praleido tribūnoje, o štai šį kartą sugrįžo į rikiuotę.

Ir sugrįžo ne bet kaip. Rungtynių svečiuose su Švedija pirmojo kėlinio pabaigoje C.Ronaldo puikiu baudos smūgiu išvedė savo komandą į priekį ir tai buvo 100-asis jo įvartis vilkint nacionalinės rinktinės marškinėlius.

C.Ronaldo tapo tik antruoju žmogumi po iraniečio Ali Daei, kuriam žaidžiant rinktinėje yra pavykę pasiekti šią įspūdingą ribą.

72-ąją minutę C.Ronaldo po Joao Felixo perdavimo persvarą padvigubino ir portugalai į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę – 2:0.

Kitose A diviziono 3 grupės rungtynėse pasaulio čempionai prancūzai 4:2 namuose nukovė kroatus.

Po dviejų turų portugalai ir prancūzai turi po dvi pergales, kroatai ir švedai pralaimėjo abu susitikimus.

Antrąją pergalę A diviziono 2 grupėje iškovojo belgai, net 5:1 savo aikštėje sutaršę islandus. Kitame grupės mače anglai prarado pirmuosius taškus Kopenhagoje, 0:0 išsiskyrę taikiai su danais.

C divizione rungtyniaujantys estai 0:2 svečiuose pralaimėjo armėnams.