Tautų lygoje – H.Kane'o šou ypatingose rungtynėse ir olandų bei vokiečių lygiosios

UEFA Tautų lygoje antradienio vakarą sužaistos pakutinės šio rinktinių lango rungtynės.

Didžiausią intrigą kėlusioje Nyderlandų ir Vokietijos rinktinių akistatoje žiūrovai išvydo daugiausiai įvarčių.

Tiesa, nugalėtojas Amsterdame vykusiame susitikime taip ir nepaaiškėjo – rezultatyvios lygiosios 2:2 (1:2).

Jau 2-ąją mačo minutę šeimininkus į priekį išvedė Tijjani Reijndersas.

Vokiečiai atsakė Denizo Undavo (38 min.) ir Joshua Kimmicho (45+3 min.) tiksliais smūgiais ir į didžiąją pertrauką patraukė pirmaudami.

Vis dėlto vos prasidėjus antrajam kėliniui Denzelis Dumfriesas (51 min.) pusiausvyrą atstatė, o ši, nepaisant abiejų ekipų pastangų, išsilaikė iki pat dvikovos pabaigos.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Harry Kane'as

Kitame mače anglai dominavo prieš suomius, nors ir laimėjo tik dviejų įvarčių persvara – 2:0 (0:0).

Abu juos antrajame kėlinyje pelnė Harry Kane'as (57 ir 76 min.).

Beje, H.Kane'ui tai buvo ypatingos – 100-osios – rungtynės nacionalinėje komandoje.