Tautų lygoje vokiečiai triuškino Vengriją, Nyderlanduose – septynių įvarčių fiesta

UEFA Tautų lygos A diviziono C grupėje triuškinančią pergalę pasiekė Vokietijos rinktinė, namuose 5:0 įveikusi Vengriją. Rezultatyvumu žibėjo ir Nyderlandai.

Vokiečių įvarčiai pasipylė antrajame kėlinyje.

Niclas Fullkrugas pasižymėjo 27-ą minutę, o Jamalas Musiala (57 min.), Florianas Wirtzas (66 min.), Aleksandras Pavlovičius (77 min.) ir baudinį realizavęs Kai Havertzas (81 min.) – antrajame kėlinyje.

Kitame C grupės mače Nyderlandai septynių įvarčių fiestoje 5:2 palaužė Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkus.

Nyderlandams įvarčius pelnė Joshua Zirkee (13 min.), Tijjani Reijndersas (45+2 min.), Cody Gakpo (56 min.), Woutas Weghorstas (88 min.) ir Xavi Simonsas (90+2 min.).

Svečių gretose pasižymėjo Ermedinas Demirovičius (27 min.) ir Edinas Džeko (73 min.).

Olandai kamuolį kontroliavo 75 proc. rungtynių laiko ir atliko 28 smūgius (9 į vartų plotą). Bosniai smūgiavo tik 4 kartus (3 į vartų plotą).