Tautų lygos pusfinalis: Ispanijos vėlyvas įvartis nokautavo Italiją

UEFA Tautų lygos pusfinalio rungtynėse Ispanijos rinktinė 2:1 palaužė Italiją.

Pirmas įvartis krito jau 3-ąją minutę, kai po Leonardo Bonucci klaidos ir prarasto kamuolio ispanus į priekį išvedė Yeremi Pino.

Bet greitai lygybė buvo atstatyta. Teisėjas užfiksavo žaidimą ranka baudos aikštelėje ir paskyrė baudinį. Jį 11-ąją minutę realizavo Ciro Immobile.

Davide Frattesi džiūgavo mušęs pirmą savo įvartį Italijos rinktinėje, bet teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę.

Atrodė, kad komandos keliaus į pratęsimą, tačiau 88-ąją minutę Joselu išplėšė pergalę Ispanijai. Įdomu tai, kad šis 33-ejų futbolininkas rungtyniauja Barselonos „Espanyol“ klube, iškritusiame iš aukščiausiosios Ispanijos lygos.

Tautų lygos finale Ispanija sekmadienį susitiks su Kroatija, kuri trečiadienį pirmajame pusfinalyje per pratęsimą 4:2 įveikė Nyderlandus.